Náš vznik se datuje k roku 2009, kdy jsme chtěli dokázat, že i při použití nejmodernější technologie lze poskytovat bezdrátové služby na úrovni a za přijatelnou cenu. Této myšlenky se držíme stále. V roce 2016 jsme spojili projekt a stránky jm-it.cz s intetwifi.eu a zaregistrovali po dlouhých 5 letech inetwifi.cz. Od tohoto roku aktivně spoluracujeme s našimi obchodními partnery, jsou to FAYN Telecommunications a IT Servis Liberec. V roce 2017 jsme otevřeli společnými silami IT servis Turnov a založili obchodní společnost JMK ICT s.r.o. V roce 2018 jsme otevřeli další servisní místo IT servis Chodov a jsme registrovanou sítí na BezdratovePripojeni.cz.

Naše síť má vlastní datové centrum, na kterém běží VmWare a mnoho virtuálníních strojů a aplikací, např. NameServery, WWW, IPCam... také jsme dosáhli j 30km bezdrátové páteřní sítě.

V posledních letech jsme se rozšířili i mimo Chuchelnu a naše služby internetu poskytujeme v Příkrém, Bozkově a Semilech. Další služby jako jsou webové aplikace, virtualizace, hosting nebo i realizace optických a ethernetových sítí, zabezpečovacích systémů poskytujeme v celé republice a části střední a západní Evropy.

Novinky a další nejaktuálnější informace najdete na facebooku, kde nás můžete podpořit.